| Brand | ABB |
|---|---|
| Number of Throws | 1 |
| Type | Circuit Breaker |
| Current Type | AC |
| Maximum Amperage | 30 A |
| Current Rating | 30 A |
| Model | ABB 30A Double Pole Circuit Breaker THQL2130 |
| MPN | THQL2130 |
| Number of Poles | 2 |
Check the listing for details. ABB 30A Double Pole Circuit Breaker THQL2130. Condition: Used. Listed at 12.79 USD. In good condition