| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | ABB |
| Coil Voltage | 24 V |
| Country/Region of Manufacture | Switzerland |
| Current Rating | 25 A |
| Current Type | DC |
| Custom Bundle | No |
| Item Height | 4 in |
| Item Length | 3 in |
| Item Width | 2 in |
| MPN | BC9-30-01 |
| Type | Definite Purpose Contactor |
Check the listing for details. ABB BC9-30-01 Contactor 24 VDC. Condition: Used. Listed at 9.99 USD. NM ABB BC9-30-01 Contactor 24 VDC Click images to enlarge Description This is a fixed listing for a ABB Contactor Model: BC9-30-01 Specifications: Brand: ABB Type: Definite Purpose Contactor 24 VDC The item is exactly as pictured. Images sell! Get Supersized Images & Free Image HostingCreate your brand with Auctiva's Customizable Templates. Attention Sellers - Get Templates Image Hosting, Scheduling at Auctiva.com.