| Mounting Style | Plug-In/On |
|---|---|
| Number of Gangs | 1 |
| Interruption Type | Arc Fault Circuit Interrupter (AFCI) |
| Maximum Amperage | 15 A |
| Color | Black |
| Current Rating | 15 A |
| Material | Plastic, Metal |
| MPN | THQL1115AF2A |
| Suitable For | Interior, Wall |
| Brand | ABB |
| Operation Method | On/Off |
| Type | Combination Arc Fault Circuit Interrupter |
| Control Style | Switch |
| Model | THQL1115AF2A |
| Features | Arc Fault Circuit Interrupter |
| Number of Poles | 1 |
| Application | Electrical Wiring, Branch Circuit, Home |
Check the listing for details. ABB THQL1115AF2A 15A Combination Arc Fault Circuit Interrupter Plug-In. Color: Black, Condition: New. Listed at 34.99 USD. ABB THQL1115AF2A 15A Combination Arc Fault Circuit Interrupter Plug-In