| Brand | ABB |
|---|---|
| Model Number | UNS 5907 A V5038 |
| Model Line | UNITROL 6000 |
| Reference SKU | 883728 |
| Product Condition | NEW_OTHER |
| Model | UNS 5907 A V5038 |
| MPN | UNS 5907 A V5038 |
| Product Brand | ABB |
Check the listing for details. Abb UNS 5907 A V5038 Unitrol 6000 Servo Control Module. Condition: New – Open box. Listed at 4480.46 USD. Model Number:UNS 5907 A V5038. Model Line:UNITROL 6000. Category:Servo Modules. Pressure Regulator Valves. Gate Valves. Knife Gate Valves. Valve Bodies and Manifolds. Heating and Cooling.