| Title | Abbey Road Badge Bouton C |
|---|---|
| Release Date | 10/10/2012 |
| Item Width | 60mm |
| Item Weight | 10g |
| Brand | Pyramid |
| Item Length | 85mm |
| Type | Buttons & Pins |
| Dimensions | 8.5 x 6 x 0.02 cm; 10 Grams |
| Closure | Butterfly |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5050293736143 |
Check the listing for details. Abbey Road Badge Bouton C. Condition: New, Made in UK. Listed at 6.15 USD. Closure: Butterfly. Item Width: 60mm. Type: Buttons & Pins. Item Length: 85mm.