| Country of Origin | Korea, Republic of |
|---|---|
| Size | 442 x 133 x 38 mm / 17.4 x 5.2 x 1.4 inch |
| Color | Ivory |
| MPN | KN30BT |
| Weight | 1035 g / 2.2 Ib |
| Brand | ABKO |
| Keycap | Cherry Profile PBT |
| Key Layout | 108Keys |
| Type | Non-contact Switch Keyboard |
| Model | KN30BT |
| Connectivity | USB Type-C & Bluetooth 5.0 |
| Features | Capacitance Non-contact 45g, High Efficiency Battery 3,000mAh, Special Retro Color PBT & Design, BT + Wireless & N Key Rollover, Cherry Stabilizer, Infinite Win & OS |
| Cable Length | 1.8 m |
| Switch Name | Capacitive solid-state (45 g) |
| Keyboard Language | English & Korean |
Check the listing for details. ABKO KN30BT Capacitance Non-contact Switch Keyboard 45g/Ivory/ENG,KOR-Tracking_. Color: Ivory, Condition: New, Made in Korea, Republic of. Listed at 173.52 USD. Model : KN30BT. - BT + Wireless & N Key Rollover. - Cherry Stabilizer. English & Korean Keyboard version . - Color : Ivory. - Switch Remover. - High Efficiency Battery 3,000mAh. - Key Layout : 108Keys.