| Color | Gray-Single |
|---|---|
| Brand | ABORON |
| Type | Inflatable Mattress |
| Size | Single/Double |
| Suitable For | Camping |
| Features | Carry Straps, Insulated, Pump-Inflating Mattress, Self-Inflating Mattress, Ultralight, Roll Up |
| Shell Material | Fabric |
| Department | Unisex Adults |
| Set Includes | Pump, Storage Bag, self-inflating mattress |
| Item Width | 28.7 in |
| Item Length | 79 in |
| Item Weight | 6.6 lb |
| Stuff Sack Size | 27.56 X 9.84 in |
Check the listing for details. ABORON Memory Foam Self-Inflating Pad – 4" Thick, Comes with Electric Pump. Color: Gray-Single, Condition: New. Listed at 119.99 USD.