| You can choose | Type A |
|---|---|
| With arm patches? | Yes |
| Number of Items in Set | 5/9 |
| Type C Features | 6 modes,15 gears |
| Usage | Commercial Use, Home Use, Semi-Commercial Use |
| Type A Size | 116*16cm/45.66*6.3in |
| Muscle Group | Abdominal, Arms |
| Indoor/Outdoor | Both |
| Color | Black |
| Material | Silicone,PET,ABS |
| Type C Size | 110*14cm/43.3*5.5in |
| Vintage | No |
| Type A Features | 10 modes,20 gears |
| Brand | Unbranded |
| Type | Intelligent Body Building Belt |
| Notice | No patch required, just spray water for use |
| Type B Features | 10 modes,20 gears |
| Features | Adjustable, Foldable, 10 modes, 20 Gears, easy to use, 6 modes, 15 gears |
| Type B Size | 118*17cm/46.5*6.7in |
| Sport/Activity | Gym & Training, Running & Jogging, Weight Lifting, Yoga |
Check the listing for details. ABS Stimulator - EMS Muscle Stimulator Ab Machine Portable Abdominal Belt. Color: Black, Condition: New. Listed at 38.99 USD. The muscle stimulator machine is a great way to get toned and defined abs without having to spend hours at the gym. Our muscle stimulator has received recognition and praise from many users. The abs stimulator is fast charging, durable.