| Artist | susan humphreys |
|---|---|
| Unit of Sale | Single Piece |
| Size | Small |
| Signed | Yes |
| Material | Mixed Media |
| Item Length | 6cm |
| Region of Origin | New South Wales, Australia |
| Subject | shapes |
| Type | Collage |
| Year of Production | 2026 |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 9cm |
| Style | Abstract, Contemporary Art, Experimental, Modernism |
| Theme | Cities & Towns |
| Features | 1st Edition, ACEO, Miniature, One of a Kind (OOAK) |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
| Production Technique | Mixed Media |
| Culture | western |
| Item Width | .5cm |
| Country of Origin | Australia |
Check the listing for details. Abstract Expressionism. Condition: New, Made in Australia. Listed at 2.88 USD.