| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | ABUS |
| Interior Shackle Width | 13/16 in |
| Body Material | Aluminum |
| Body Color | Blue |
| Interior Shackle Height | 1 in |
| Number of Pins | 6 |
| Shackle Material | Steel |
| Key Type | Different |
| MPN | 72/40 KD BLUE |
| Features | ONE KEY |
| Shackle Diameter | 1/4 in |
Check the listing for details. NEW ABUS 72/40 KD BLUE LOCKOUT PADLOCK WITH 1 KEY. Condition: New. Listed at 24.39 USD. NewIncludes One KeyEach Lock is keyed differentlyFREE SHIPPING for many items sent to the Lower 48 States in the USAAdditional Charges May Be Required To Ship To Alaska, Hawaii , Puerto Rico or Other US TerritoriesPlease Contact Seller for a Shipping Quote If Expedited Shipping Is Needed, Please Contact Seller For a Quote Before Making Your PurchaseWe Are Not Authorized Distributors For This Brand & Manufactures Warranties May Not ApplyOne Day Handling on 99% of ShipmentsSe Habla EspañolEasy ReturnsYour 100% Satisfaction is Our Goal