| Type | Cable Locks |
|---|---|
| Brand | Abus |
| Color | Black |
| Material | 5mm steel |
| Model | Abus |
| Size | 90cm |
| Item Length | 90cm |
| MPN | 67599 |
| UPC | 4003318675997 |
Check the listing for details. Abus BORDO COMBO 6000C Lock Black, 90cm. Color: Black, Condition: New. Listed at 129.99 USD. BORDO COMBO 6000C Lock. Color Black. Length 9.000. Height 3.000.