| Brand | ABUS |
|---|---|
| Lock Mechanism | Key |
| Lock Type | Folding Lock |
| Type | Bike Lock |
| Color | Black |
| Item Diameter | 2 in |
| Material | Steel |
| Year Manufactured | 2019 |
| Item Length | 4.3 in |
| Cable Thickness | 5.5 mm |
Check the listing for details. Abus Bordo Granit X-Plus 6500 Folding Lock - NO KEYS. Color: Black, Condition: Used. Listed at 55.25 USD. No keys included.