| Brand | ABUS |
|---|---|
| Interior Shackle Width | 25.0 mm |
| Combination Type | Resettable |
| Interior Shackle Height | 50.0 mm |
| Model | Prestige Code 160 |
| Shackle Material | Hardened Steel |
| MPN | 160/50 B/EFSPP |
| Shackle Diameter | 7.5 mm |
Check the listing for details. ABUS Prestige Code 160 Resettable Combination Padlock Hardened Steel. Condition: New. Listed at 19.99 USD. ABUS Prestige Code 160 combination padlocks.