| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Size | Extra Large |
| Color | Black |
| Item Length | 3' 11" |
| Brand | ABUS |
| Lock Mechanism | Key |
| Type | Bike Lock |
| Lock Type | High Security |
| Security Rating | Eurograde 5 |
| Model | Racer 6415K |
| Features | Durable |
| Cable Length | 3'11" |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Weight | 1 lb 5 oz |
Check the listing for details. Abus Racer 6415K Bike Cable Lock Key Locking Level 5 Extra Security 3.9 ft. Color: Black, Condition: New. Listed at 28.90 USD. Abus Racer 6415K Automatic Key Locking Level 5 Extra Security Bike Lock w/ Mount Brand new in package. Comes with mount and two keys. BrandAbusWhat's in the box1 x Abus Racer 6415K Lock with BracketMaterialSteel with Vinyl CoverTechnologyLight weight and surprising flexibility Cable LockDiameter15 mmWeight1 lb 5 oz (595 grams)ColorBlackLength3 ft 9 in (120 cm)