| Type | Bike Lock |
|---|---|
| Brand | ABUS |
| Lock Type | Chain Lock |
| Features | Automatic Locking Mechanism |
| Lock Mechanism | Keyed |
| Color | Black |
| Material | Hardened Steel |
| Model | Steel-O-Chain 8807K |
| Item Length | 43 in |
| Item Weight | 3 lbs 8 oz |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| MPN | A8711954 |
| UPC | 655043414538 |
Check the listing for details. ABUS Steel-O-Chain 8807K Lock - Key Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 65.99 USD. See full item description, click here.