| Total Size | 4.2 x 1.4 x 1.7cm / 1.7" x 0.6" x 0.7" (L*W*T) |
|---|---|
| Product Name | Voltage Selector Slide Switch |
| Country of Manufacture | CHINA |
| Terminals Number | 6 |
| Material | Plastic & Metal |
| Package Content | 1 x Voltage Selector Slide Switch |
| Brand | Unbranded |
| Main Color | Black,Pink |
| Marke | Markenlos |
| Changeing Voltage Range | AC 110 to 220V |
| Hole Diameter | 3mm/ 0.12" |
| Net Weight | 6g |
| Rated Load | AC 250V 5A,AC 125V 10A |
Check the listing for details. AC 110V to 220V 6 Terminals DPDT Voltage Selector Switch Slide Switch-. Condition: New. Listed at 10.83 USD. ◆If there are no special circumstances, your product will not be delayed in arrival.