| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| UPC | Does not apply |
| MPN | Does Not Apply |
| Brand | Unbranded |
| Type | Remote Control |
| Output loading per way | <=1000W (general lamp) <=200W (energy saving lamp) |
| Remote battery (Not include) | 23A 12V |
| Switch size | 6 x 4.5 x 2.4cm/2.36"x1.77"x0.94"(approx) |
| Remote size | 10.3 x 4.4 x 1.7cm/4.05"x1.73"x0.66"(approx) |
| Color | White |
| Package includes | 1 x Switcher Receiver, 1 x Remote Control |
| Custom Bundle | No |
| Bundle Description | / |
Check the listing for details. AC 110V Wireless Light Lamp Digital Switch with Remote Control YAM-101 1-Way. Color: White, Condition: New. Listed at 9.10 USD. Specification:Output loading per way: