| Brand | ALPS Mountaineering |
|---|---|
| Type | Air Pad |
| Department | Unisex Adults |
| Size | 20"x46" |
| Color | Blue |
| Set Includes | Stuff Sack |
| Item Length | 46 in |
| Shell Material | Nylon |
| Item Width | 20 in |
| Suitable For | Backpacking |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Alps Mountaineering Camping Sleeping Pad Regular 46X20 Inflatable. Color: Blue, Condition: Used, Made in China. Listed at 27.87 USD. Mat is gently used but is in like new shape.