| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Vintage Lowrider |
| Wheel Size | 12" |
| Color | Chrome |
| Compatible Bike Type | 12" Bikes |
| Material | Steel |
| Item Length | 8 in |
| Country/Region of Manufacture | Taiwan |
| Number of Items | 1 |
| Item Weight | 0.20lb |
| Part Type | Fender Brace |
Check the listing for details. F&R 12" Fender Brace Chrome, Bike Bicycle Fender Brace Replacement.. Color: Chrome, Condition: New. Listed at 4.79 USD. 12 FENDER BRACES CHROME.Wheel Size: 12 InchBraces Length: 8 InchSet Unit: EachApplication: 12 Inch BikeStyle: SmoothMaterial: SteelColor: ChromeBrand: Vintage Lowrider