| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Altavista Lane |
| Type | Side Tables |
| Item Height | 22.25" |
| Color | Walnut stain finish |
| Style | Mid-Century Modernism |
| Material | Wood, Veneer |
| Item Length | 28" |
| Time Period Manufactured | Post-1950 |
| Item Width | 22" |
Check the listing for details. Altavista Lane Burled Walnut Rustic End Side Table 1950's. Color: Walnut stain finish, Condition: Used. Listed at 150.00 USD. Size: 22" W x 28" L x 22.25" HWeight: 21 lb. Local Pickup and Local Delivery are Available.The local pickup is FREE.(Zip code 91733)The local delivery is FREE up to $60. (Los Angeles and Orange County Area)