| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
| UPC | 0782239934096 |
| Voltage Compatibility | 12 V, 115 V |
| Brand | Altronix |
| Type | Power Supply |
| Item Height | 15.5 in |
| Color | Gray |
| Model | Altronix AL600ULACMCB |
| MPN | AL600ULACMCB |
| Features | Fused |
| Item Width | 12.25 in |
Check the listing for details. Altronix AL600ULACMCB Access Power Controller with Power Supply Open box. Color: Gray, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 215.00 USD. Item MPN: AL600ULACMCB. With our dynamic pricing model, our prices are always competitive. You're already purchasing the item.