| Item Length | 13cm |
|---|---|
| Item Height | 4cm |
| Features | Angle adjustable |
| Sport/Activity | Cycling |
| Item Width | 9cm |
| Color | black |
| Material | Aluminum alloy |
| Type | Bicycle stopwatch stand |
| Item Weight | 32g |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Aluminum Bicycle Computer Mount for Wahoo For Garmin Easy Installation. Color: black, Condition: New. Listed at 16.03 USD. 1 Bicycle stopwatch stand. 【Quick and Easy Installation】Mounts to your bike handlebar in 60 seconds. The convenient mounting kit makes it easy to install and remove on any bike handlebar, just position and lock the nut.