| Model | Truck bed toolbox |
|---|---|
| Item Weight | 17.99 pounds |
| Package Dimensions | 31 x 21 x 4 inches |
| Item model number | 96015A |
| Manufacturer Part Number | 96015A |
| Date First Available | January 26, 2026 |
| Item Length | 31 |
| Item Height | 4 |
| Item Width | 21 |
| Size | 54.3" |
| Number of Items | 1 |
Check the listing for details. Aluminum Foldable Tray with Rollers for Truck Bed Cargo () 54.3" 1. Condition: New. Listed at 274.99 USD. Universal fit for pickup trucks.