| 💕💕welcome~ | 💕welcome to autumnzhang001~ |
|---|---|
| Brand | GDRASUYA10 |
| Custom Bundle | No |
| Features | Nice and Practical, High Quality Packaging, Compact Design,Unique Appearance,high reliability, Fast shipping |
| Style 1 | Beautiful Appearance |
| ~Feature~ | AAAAA+ SELLER!!! |
| * Feature *1 | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| *Feature* | Convenient Use,Easy Operation,Easy installation |
| Surface Finish 1 | Made of high quality materia |
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| 🔥Feature🔥 | 🔥High Performance🔥High Safety🔥Good Stability🔥 |
| ★Features★ | ★★★Reliable Quality★★★Easy installation★★★Ideal Gift★★★ |
| * Feature * | *Durable Material*Beautiful Appearance*Good Performance* |
| * Feature *: | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Shipping Note | Cannot ship to Puerto Rico & Hawaii |
| Material | Aluminum, Metal, Plastic, ABS, EVA, Flannelette, Density Board |
| Assembly Required | No |
| Style | Classic |
| Color | Black |
| Gross Weight | 2kg/4.41 lbs |
| Net Weight | 1.45kg/3.2 lbs |
| Product Size | 41*25*10.5cm/16.14*9.84*4.13 in |
| Package Size | 44*27*12cm/17.32*10.63*4.72 in |
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Shape | Rectangular |
| Surface Treatment | Spray Painting, Riveting |
| Number of Items | 1 |
| Pattern | Solid |
| Closure Type | Push Lock |
| Number of Compartments | 50 |
| Each Compartment Size | 6*0.9*5.4cm/2.36*0.35*2.13 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Aluminum Frame Storage Box Case Compartments For 50 Coin Slabs Coins Holders NEW. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 53.55 USD. Application It is suitable for storing many different types of cion slabs. It can not only be taken to parties, airports, travel, conventions, car shows, exhibitions, and so on but also be placed in your bedroom, study room, or living room. Specification Color: Black Shape: Rectangular Style: Classic Pattern: Solid Material: Aluminum, Metal, Plastic, ABS, EVA, Flannelette, Density Board Surface Treatment: Spray Painting, Riveting Closure Type: Push Lock Assembly Required: No Number of Items: 1 Number of Compartments: 50 Product Size: 41*25*10.5cm/16.14*9.84*4.13 in Each Compartment Size: 6*0.9*5.4cm/2.36*0.35*2.13 in Package Size: 44*27*12cm/17.32*10.63*4.72 in Gross Weight: 2kg/4.41 lbs Net Weight: 1.45kg/3.2 lbs .