| Brand | SREHLOE |
|---|---|
| Type | Utility Jug Rack |
| Warranty | 5 Year |
| Color | Silver |
| Item Height | 11.5 in |
| Manufacturer Part Number | WFJCH005 |
| 物品状况 | 全新: A brand-new,unused,unopened,undamaged item in its original pa |
| Set or Single Item | Single Item |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 46 in |
| Item Width | 11.5 in |
Check the listing for details. Aluminum Fuel Jug Holder Storage Rack Garage Trailer Warehouse Workshop Storage. Color: Silver, Condition: New. Listed at 159.90 USD. Has a full back plate to prevent jugs from rubbing against trailer wall. Trough type design to keep fuel jugs in place and prevent accidental spillage.