| Color | 300x300mm |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Brand | Unbranded |
| Model Number | Lift Platform |
| Table Size | 200x200mm/ 250x250mm/ 300x300mm |
| Certification | none |
| Weight | 3/5/5.5kg |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Aluminum Lifter Router Table Lifting Stand Rack Platform Benches Carpentry Tools. Color: 300x300mm, Condition: New, Made in China. Listed at 197.88 USD. Lifting Range. Material: Aluminum. Table Size. < Adjustable height: The height can be regulated by the knob.