| Brand | YOKOMO |
|---|---|
| is_assembly_required | false |
| distribution_designation | default |
| part_number | B8-002A |
| MPN | B8-002A |
| model_number | B8-002A |
| batteries_required | false |
| unspsc_code | 60141000 |
| manufacturer | YOKOMO(YOKOMO) |
| batteries_included | false |
| UPC | 639342142477 |
Check the listing for details. Aluminum main chassis BD-8 B8-002A. Condition: New. Listed at 124.13 USD.