| Color | 150#Shun |
|---|---|
| Size | 80*80*90 mm |
| Use | Commercial |
| Mounting hole size | M6 |
| Model Number | 80# |
| Brand | Unbranded |
| Type | Hand Tool Parts |
| Weights | 10/12kg |
| Applicable plate diameter | 80-100MM |
| Voltage | AC 220V |
| Height | 100MM |
| Power | 20W |
Check the listing for details. Aluminum Precision Base Automatic Feeder Rotary Circular Vibration Plate Base. Color: 150#Shun, Condition: New. Listed at 314.99 USD.