| Expiration Date | Check the product |
|---|---|
| Unit Count | 144 Count |
| Size | 4 |
| Custom Bundle | No |
| Item Length | 12 in |
| Department | Women |
| Unit Type | Unit |
| Product Dimension | 12.28 x 10.63 x 6.77 Inches |
| Capacity | 400 ml |
| Manufacturer Warranty | Check the product |
| Item Height | 10 in |
| Style | Moderate |
| Features | Disposable |
| Absorbency | Strong, Overnight, Regular |
| Unit Quantity | 144 |
| Item Width | 6 in |
| Color | Multicolor |
| Material | Gel |
| Brand | Always Discreet |
| Type | Incontinence Pads |
| EAN | 0037000546771 |
| Model | 037000546771 |
| Country/Region of Manufacture | Canada |
| Item Weight | 3.51 lb |
| UPC | 037000546771 |
Check the listing for details. Always Discreet Boutique Incontinence Pads Moderate Absorbency, Regular - 144 Ct. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 59.99 USD. Discover fashionable incontinence pads that fit your body and your lifestyle for protection you can count on and feel comfortable wearing. Plus, side LeakGuards help keep wetness from reaching the edges, so you can leave any concerns about urinary incontinence behind.