| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Movement Trainer |
| Power Source | Manual |
| Color | Black |
| Item Height | 17 in |
| Model | QuicStick Portable Hand Control |
| Maximum Load Capacity | 300 lb |
| Material | Plastic |
| Item Length | 17 in |
| Number of Wheels | 4 |
| Staircase Design | Straight |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. AmazerBath Lotion Applicator for Back, Feet, 4 Replacement Pads, Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 14.99 USD. Make applying lotion, cream, or sunscreen easy and comfortable—even on hard-to-reach areas like your back and feet. Featuring along, ergonomic handle and awide applicator head, this tool lets you glide lotion over your skin with minimal effort.