| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B07VHZ41L8, T4E4AT |
| Material | Plastic |
| Item Length | 6.7" |
| Surround Sound Formats | Dolby Digital |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Battery Capacity | 5.85 mAh |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 9" |
| Model | Amazon Echo Show 10 (3rd Generation) |
| Connectivity | Wireless |
| Features | Bluetooth, WiFi, Voice Search, Touch Control |
| RMS Power | 10 W |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 9.9" |
| Item Weight | 5.6 lbs |
| UPC | 0840080553399 |
Check the listing for details. Amazon Echo Show 10 Display Motion Alexa Smart Speaker Black (3rd Gen) - SEALED. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 236.99 USD. New in Box, never been turned on or setup.