| Compatible Brand | Universal, For Amazon |
|---|---|
| Shape | Rectangular |
| System Configuration | 1 + Subwoofer |
| Color | White, Black |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B08J8H8L5T, H23K37 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.8" |
| Surround Sound Formats | Dolby Digital |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Audio Inputs | USB |
| Battery Capacity | 5.85 mAh |
| Item Height | 3.4" |
| Connectivity | Wireless, Bluetooth, Wi-Fi |
| Features | Bluetooth, WiFi, Voice Search, Touch Control |
| RMS Power | 5 W |
| Plug Regional Fitment | Type A |
| Item Width | 2.9" |
| Item Weight | 0.9 lbs |
| UPC | 0840080581392 |
Check the listing for details. Amazon Echo Show 5 1st Generation 5.5" Smart Display Speaker Black Alexa H23K37. Color: White, Black, Condition: Used. Listed at 39.99 USD.