| Unit Type | Unit |
|---|---|
| Features | WiFi |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0841667138091 |
| Compatible Brand | For Amazon |
| Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| MPN | B07HZLHPKP |
| Material | Plastic |
| Item Length | 2.9 in |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Item Height | 3.4 in |
| Model | Amazon Echo Show 5 |
| Connectivity | Wi-Fi |
| Item Width | 5.8 in |
| Item Weight | 0.9 lbs |
Check the listing for details. Amazon Echo Show 5 Smart Display (Gen 1) - Black - Sealed. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 50.00 USD. Factory sealed.