| Brand | Amazon |
|---|---|
| Type | Smart Speaker |
| Shape | Rectangular |
| Color | Black, White |
| Item Height | 3.2 in (82 mm) |
| Model | Echo Show 5 |
| Connectivity | Wireless, Wi-Fi, Bluetooth |
| Material | Fabric |
| Features | Smart Home Control, Entertainment, Privacy Controls, Voice Control, Video Calling |
| Item Length | 5.8 in (147 mm) |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Item Width | 3.6 in (91 mm) |
Check the listing for details. Amazon Echo Show 5 Smart Speaker, Alexa Voice Control, 5.5" Display, Black. Color: Black, White, Condition: New. Listed at 79.00 USD. Amazon Echo Show 5 Smart Speaker, Alexa Voice Control, 5.5" Display, Black