| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| Color | Black |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B084DCJKSL |
| Material | Fabric |
| Item Length | 7.9" |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Item Height | 5.4" |
| Model | Amazon Echo Show 8 (2nd Generation) |
| Connectivity | Bluetooth, Wireless |
| Features | Bluetooth, Touch Control, Voice Search, WiFi |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 3.9" |
| Item Weight | 2.3 lbs |
Check the listing for details. Amazon Echo Show 8 (2nd Gen) Smart Display Speaker - Charcoal A8H3N2. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 59.99 USD. Amazon Echo Show 8 (2nd Gen) Smart Display Speaker - Charcoal A8H3N2