| UPC | 0840080510798 |
|---|---|
| Compatible Brand | Universal |
| Shape | Triangle |
| Color | Black |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B084DCJKSL |
| Material | Plastic, Fabric |
| Item Length | 7.9" |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Item Height | 5.4" |
| Model | Amazon Echo Show 8 (2nd Generation) |
| Connectivity | Wireless, Bluetooth |
| Features | Bluetooth, WiFi, Voice Search, Touch Control |
| Item Width | 3.9" |
| Item Weight | 2.3 lbs |
Check the listing for details. Amazon Echo Show 8 (2nd Gen) Smart Display Speaker - Charcoal NEW OPEN BOX. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 89.99 USD. Box has been opened but is still new inside. Please review pics carefully before buying.