| Audio/Video Outputs | HDMI |
|---|---|
| Connectivity | Bluetooth, HDMI, Wi-Fi |
| Operating System | Fire OS |
| Features | 4K, With Voice Control |
| Surround Sound Formats | Dolby Audio |
| Product Line | Amazon Fire |
| UPC | 0840080588964 |
| Brand | Amazon |
| Generation | 3rd Generation |
| Type | HD Digital |
| Processor | Quad Core |
| Maximum Resolution | 2160p |
| Color | Black |
| Model | Amazon Fire TV Stick 4K |
| MPN | B08XVYZ1Y5 |
| Storage Capacity | 8 GB |
Check the listing for details. Amazon Fire TV Stick 4K Media Streamer Alexa Voice Remote. Color: Black, Condition: Used. Listed at 24.87 USD.