| Unit Type | Unit |
|---|---|
| Custom Bundle | No |
| Model Identifier | B0791TX5P5 |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Modified Item | No |
| Product Line | Amazon Fire |
| UPC | 0841667144719 |
| Processor | Quad Core |
| Color | Black |
| MPN | B079QHML21 |
| Surround Sound Formats | Dolby Audio |
| Brand | Amazon |
| Audio/Video Outputs | HDMI |
| Generation | 1st Generation |
| Type | HD Digital |
| Maximum Resolution | 2160p |
| Model | Amazon Fire TV Stick 4K |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, HDMI |
| Operating System | Fire OS |
| Features | 4K, With Voice Control |
| Storage Capacity | 8 GB |
Check the listing for details. Amazon Fire TV Stick ONLY LY73PR Replacement, AND W87CUN. NO REMOTE. Color: Black, Condition: Used. Listed at 20.00 USD. LOT OF 2 FIRE STIX.