| UPC | 0841667112886 |
|---|---|
| Compatible Brand | For Amazon |
| Color | Black |
| Compatible Model | Universal |
| Year Manufactured | 2016 |
| MPN | 53-005192 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 1 in |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Voice Remote |
| Item Height | 1 in. |
| Model | Echo (2nd Generation) |
| Connectivity | Wireless, Bluetooth |
| Features | Bluetooth |
| RMS Power | 20 W |
| Item Width | 1 in |
| Item Weight | 2.9 ounces |
Check the listing for details. Amazon Remote Lot Of 4 New. Color: Black, Condition: Open box. Listed at 16.99 USD.