| Mounting Style | Bracket Mount, Screw-On, Self-Adhesive |
|---|---|
| Light Colour | Orange |
| Shape | Rectangle |
| Housing Colour | Clear |
| Items Included | Mounting Hardware, Screw |
| Item Length | 132mm |
| Placement on Vehicle | Bumper, Front, Grille, Rear, Roof, Upper |
| Brand | Unbranded |
| Type | Emergency Light |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 51mm |
| Voltage | 12/24v |
| Classic Part | No |
| Features | Durable, Dustproof, Easy Installation, High Brightness, Waterproof |
| Universal Fitment | Yes |
| Item Width | 31mm |
| Item Weight | 140g |
| Lighting Technology | LED |
Check the listing for details. Amber/Amber Halo Ring Dual Function LED Strobe & DRL /Marker Light 12V 24V. Condition: New. Listed at 29.88 USD. With a screw-on, bracket mount, or self-adhesive option, this rectangular-shaped light features a clear housing and emits an orange light colour.