| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | Magnetic Mount for Car Truck ATV UTV Forklift Tractor Pickup SUV |
| Voltage | 12-80V |
| Material | ABS, ABS Plastic |
| Interchange Part Number | Emergency Strobe Beacon Roof Top Light Warning Flashing Safety |
| LED | 90LED |
| Light Source | 90 LEDs |
| Working Voltage | 12V- 24V |
| Power | 7W |
| Appearance materials | PC |
| Flash Patterns | 2 Patterns |
| Function | Last pattern recall / memorized function |
| Installation | Magnetic mount/Screw |
| Package included | 1 x strobe beacon light |
Check the listing for details. Amber Strobe LED Light Truck Car Rooftop Emergency Safety Warning Flash Beacon. Condition: New. Listed at 19.29 USD. Super bright beacon light: 90 super bright LEDs with with Durable PC Lens, 360 degrees of coverage. keep security in fog, rain or snow and other low visibility area. Compatible with all those vehicles equipped with a 12-24V power socket.