| Size | S |
|---|---|
| Color | Black, |
| Included in Kit | Barbell, |
| Product | Licorice |
| Material | Array |
| Set Includes | Brake Set, |
| Item Length | Less Than 5 in |
| Shade | Bronze, |
| Brand | Unbranded |
| Size Type | Regular |
| Department | Women |
| Capacity | Less Than 1 gal |
| Volume | 1 |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Model | see details |
| Object Type | 1 |
| Style | Casuale |
| Features | Array |
| Room | Array |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Part Type | 11 |
Check the listing for details. AMD AM4 CPU Cooler Fan Bracket Heatsink Bracket Universal Backplane Mount~Q6. Color: Black,, Condition: New. Listed at 4.67 USD. Type: Universal backplane, for AMD, for AM4 (Note: The spacing of AM4AM3 brackets, the size of the mounting screw holes, are not suitable for universal use.). The CPU bracket is fixed with screws and a back plate, which is more stable.