| Number_of_items | 1 |
|---|---|
| Part Number | AMSS1540 |
| Item Type Keyword | ramekins |
| Material | Stainless Steel |
| Set Includes | Ramekin |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Type | Ramekin |
| Surface Coating | Stainless Steel |
| Item Width | 2 in |
| Item Height | 1 in |
| Item Length | 2 in |
| Item Depth | 1 in |
| Capacity | 0.5 qt |
| Item Diameter | 2 in |
| Brand | AME D'ESSENCE |
| MPN | AMSS1540 |
Check the listing for details. AME D'ESSENCE 2.5 oz Stainless Steel Ramekin Cups - Pack of 144, Stackable. Color: Silver, Condition: New. Listed at 57.95 USD. Use them for Serving salsa on taco nights. Stackable design for efficient storage. Material: Stainless Steel. Polished finish adds elegant touch to any table setting. Versatile Usage.