| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | Ameri-Kart |
| MPN | B0CZLMCGYD |
| Type | Ameri-Kart |
| Color | As Shown |
| Material | BPA-Free Polyethylene |
| Size | s |
| Item Height | 1.0 |
| Item Length | 1.0 |
| Item Width | 1.0 |
| Product | Ameri-Kart B0CZLMCGYD |
| Compatible Brand | Ameri-Kart |
| Department | Men |
| Style | Modern |
| Model | B0CZLMCGYD |
| Scent | Fresh |
| Flavor | Not Specified |
| Shade | Multi |
| Active Ingredients | See Description |
| Number of Pieces | 1 |
| Shape | Standard |
| Finish | Standard |
| Pattern | Solid |
| Theme | General |
| Age Group | Adult |
| Gender | Female |
| Unit Type | Count |
| Number in Pack | 1 |
| Capacity | 5 gallon |
| Volume | 5 |
| Weight | 5 g |
| Texture | Smooth |
| Voltage | 110-120V |
| Certification | Not Certified |
| Stove Type Compatibility | Universal |
| Dosage | See Label |
| Ink Color | As Shown |
| Compatible Model | Universal |
| Power Source | Battery |
| For Gun Type | Universal |
| Thread Count | 200 |
| Wattage | 60W |
| Occasion | Everyday |
| Neckline | Round |
Check the listing for details. Ameri-Kart 5 Gallon RV Fresh Water Tank, Potable Water Storage Tank for Drinking. Color: As Shown, Condition: New, Made in United States. Listed at 120.51 USD. Size 5 Gallon. partNumber B5687003DS.