| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | American DJ |
| MPN | 3D VISION RB1 |
| UPC | 819730019349 |
| California Prop 65 Warning | NA |
| Color | Black |
| Features | Flexible and Easy Mounting, Lightweight |
| Item Height | 3" |
| Item Length | 8" |
| Item Weight | 2 lbs |
| Item Width | 1.5" |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Mount Type | Suspended Track |
| Type | Rigging Bar |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. American DJ ADJ 3D VISION RB1 Single Panel Metal Rigging Bar For 3D Vision Panel. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 25.26 USD. Item Code: 3D VISION RB1. If the item you chose is more or less money we will work out the price difference with you.