| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| MPN | DP-415R |
| Item Length | 10.25 in |
| Number of Channels | 4 |
| Item Height | 3 in |
| Item Width | 8.25 in |
| Brand | American DJ |
| Control | DMX |
| Type | Dimmer |
| Model | American DJ DP-415R |
| Item Weight | 6 lbs |
| MPN | DP415R |
Check the listing for details. American DJ DP-415R 4-Channel DMX Dimmer/Switch Pack. Condition: Open box. Listed at 100.00 USD. Open box. Great for bands or DJ.