| Brand | American DJ |
|---|---|
| MPN | PIXIE DRIVER 2000 V3* |
| UPC | 613826594723 |
| California Prop 65 Warning | No |
| Connectivity | USB |
| Country of Origin | China |
| Features | Ethernet, Rack Mountable |
| Item Height | 5" |
| Item Length | 14.75" |
| Item Weight | 7 lbs |
| Item Width | 10.25" |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | PIXIE DRIVER 2000 V3* |
| Type | Lighting Controller |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. American DJ PIXIE DRIVER 2000 V3 Lighting Controller for Pixie Strip 30/60/120. Condition: Used, Made in China. Listed at 610.00 USD. This Pixie Driver 2000 V3 is designed specifically for the ADJ's Pixie Strip 30, Pixie Strip 60, Pixie Strip 120 and Pixie Curve 60. KlingNet/Art-Net/sACN: max 34x Pixie Strip 30; 17x Pixie Strip 60 or Pixie Curve 60; 8x Pixie Strip 120 (Per port, or any combination not exceeding 1,020 pixels per port).