| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | American DJ |
| MPN | VSRB1 |
| UPC | 818651028072 |
| California Prop 65 Warning | NA |
| Color | Black |
| Item Height | 4.75" |
| Item Length | 19.6" |
| Item Weight | 10 lbs. |
| Item Width | 3" |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | VSRB1 |
| Type | Ground Stack Bar |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. American DJ VSRB1 Single Panel Rigging/Ground Stack Bar For VS LED Video Panels. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 339.99 USD. Item Code: VSRB1. Single Panel Rigging / Ground Stack Bar for Vision (VS) Series LED Video Panels. Rigging bar to vertically hang up to 20 or ground stack up to 8 Vision Series LED Panels (VS2, VS3 or VS5).