| Country of Origin | USA |
|---|---|
| Type | Fire Extinguisher Holder |
| Item Height | 7.01" |
| Item Length | 3.15" |
| Item Width | 1.81" |
| Model | None |
| Color | Multicolor |
| Material | fabric |
| Item Weight | 3.84 ounces |
| Style | normal |
| Size | one size |
| Product | Fire Extinguisher Holder |
Check the listing for details. American flag pattern fire extinguisher holder for vehicles.. Color: Multicolor, Condition: New, Made in USA. Listed at 18.37 USD. 【Stable Fixation】: The fire extinguisher holder can be used to solve the problem of placing the fire extinguisher nowhere in the car and sliding everywhere. It can firmly fix the fire extinguisher and prevent the fire extinguisher from rolling under the seat, which may affect driving mood and safety.