| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Non-Domestic Product | No |
| Brand | American Harvest |
| Custom Bundle | No |
| Item Height | 3 in |
| Model | Model JS-2000 |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Item Depth | 16 in |
| Components Included | Base |
| Item Width | 14 in |
| Modified Item | No |
Check the listing for details. American Harvest Jet Stream Oven Drip Pan And Base only - Model JS-2000TM. Condition: Used. Listed at 13.59 USD. American Harvest Jet Stream Oven Drip Pan And Base only - Model JS-2000TM. In good pre-owned condition.